kolmapäev, 23. september 2015

Tutvustus!

Tere minu nimi on Liis!

Ma käin 4.klassis Konguta koolis mul on klassis 13 õpilast. Ma olen 10 aastane ja järgmise aasta 24.veebruaril 11. Mul on kaks õde ja kassid Triibu ja Panthera muidugi ka koer Muri. Minu huvid on käia tansimas ja laulmas. Ma elan Tartumaakonnas. Mulle meeldivad kassid ,koerad ja kasslased. Ma tahaks endale saada väga hamstrit.Mul on palju sõpru üle eesti.Mul on neli on ja kolm tädi kes elavad enamus Pärnus.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar