kolmapäev, 23. september 2015
Mis naljakt on juhtunud minuga
Läksin üks suvi üksi Sveitsi õele külla. Olin jõudnud Sveitsi lennujaama ja hakkasin lennukist välja minema. Mul tuli saadja vastu tal oli üks ratastoolis mees ka kaasas. Mina ei osanud veel Inglise keelt ja ei saanud temaga rääkida. Läksime lennujaama sisse ja ta seletas midagi mina muidugi ei mõistnud midagi. Ta näitas ja seletas midagi kohvrilindi peale ma ei saanud aru ja ta näitas iga kohvri peale ja rääkis midagi. Lõpuks ta viis mind mingi Soomlase juurde ja rääkis midagi lõpuks sai Soomlane aru ,et ma olen Eestlane ja saatja näitas ja seletas käte ja jalgadega. Mina sain siis aru ,et ta tahtis ,et ma oma kohvri üles otsiksin. Ma näitasin ,et see mis minu seljas on see ongi minu pagas siis saime minna minu õe juurde.Olin tõesti hirmul aga praegu tundub naljakas.
Tellimine:
Postituse kommentaarid (Atom)
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar