kolmapäev, 23. september 2015
Mis naljakt on juhtunud minuga
Läksin üks suvi üksi Sveitsi õele külla. Olin jõudnud Sveitsi lennujaama ja hakkasin lennukist välja minema. Mul tuli saadja vastu tal oli üks ratastoolis mees ka kaasas. Mina ei osanud veel Inglise keelt ja ei saanud temaga rääkida. Läksime lennujaama sisse ja ta seletas midagi mina muidugi ei mõistnud midagi. Ta näitas ja seletas midagi kohvrilindi peale ma ei saanud aru ja ta näitas iga kohvri peale ja rääkis midagi. Lõpuks ta viis mind mingi Soomlase juurde ja rääkis midagi lõpuks sai Soomlane aru ,et ma olen Eestlane ja saatja näitas ja seletas käte ja jalgadega. Mina sain siis aru ,et ta tahtis ,et ma oma kohvri üles otsiksin. Ma näitasin ,et see mis minu seljas on see ongi minu pagas siis saime minna minu õe juurde.Olin tõesti hirmul aga praegu tundub naljakas.
Tutvustus!
Tere minu nimi on Liis!
Ma käin 4.klassis Konguta koolis mul on klassis 13 õpilast. Ma olen 10 aastane ja järgmise aasta 24.veebruaril 11. Mul on kaks õde ja kassid Triibu ja Panthera muidugi ka koer Muri. Minu huvid on käia tansimas ja laulmas. Ma elan Tartumaakonnas. Mulle meeldivad kassid ,koerad ja kasslased. Ma tahaks endale saada väga hamstrit.Mul on palju sõpru üle eesti.Mul on neli on ja kolm tädi kes elavad enamus Pärnus.
Tellimine:
Postitused (Atom)